LOADING

Type to search

obraz
Familijny Komedia Seriale Online

Jaś Fasola – Odcinek 7 – „Wesołych Świąt, Panie Fasola”

SerialeTV
SerialeTV Cze 04

Streszczenie: Jaś Fasola – Mr. Bean. Kupno bombki i światełek. Zabawa figurkami z szopki. Dyrygowanie orkiestrze. Kradzież choinki.

Brytyjski serial komediowy z Rowanem Atkinsonem w roli głównej przedstawiający perypetie dorosłego człowieka w garniturze o ekscentrycznym zachowaniu. Główny bohater po przez swój unikatowy i prześmieszny infantylizm popada często w kłopoty nie zdając sobie sprawy z powagi sytuacji. Jest człowiekiem nieświadomym swoich destrukcji a problemy zaczynają się w każdym miejscu i czasie, w którym pojawia się główny bohater. Jaś Fasola jest samotnikiem a jego jedynym przyjacielem jest pluszowy miś o imieniu Teddy. Porusza się nie tylko na nogach ale i również charakterystycznym mini samochodem. Nie jest wymagana znajomość języka angielskiego ponieważ dialogi pojawiają się bardzo rzadko i nie mają one aż tak wielkiego znaczenia.

Dobry film na wieczór Zalukaj Ekino Cda

Fajne filmy online za darmo bez limitu z Zalukaj, Cda oraz eKino

Codziennie w naszej bazie pojawiają się najlepsze filmy z danego roku we wszystkich gatunkach filmowych. Oglądaj polskie i zagraniczne TOP filmy z polskimi napisami i/lub polskim lektorem retransmitowane z Zalukaj, Cda, eKino i Youtube. Wszystkie filmy zawarte w serwisie są darmowe i w wysokiej jakości HD! Na FilmyOnline.TV tylko i wyłącznie dobre kino dla wymagających kinomaniaków.