LOADING

Type to search

obraz
Filmy Komedia Filmy Online

Miłosna Dieta (2009)

Sala Kinowa
Sala Kinowa Cze 04

Sofia, tak jej na imię, jest piękną i młodą dziewczyną, która życie spędziła w restauracji swoich rodziców. Nie planuje iść na studia ani na poważnie myśleć o ślubie z Tonim, który kocha ją do szaleństwa ponieważ jej wielkim marzeniem jest zostać kucharzem, który będzie ceniony na całym świecie. Mimo zamiłowania jej umiejętności pozostawiają wiele do życzenia lecz w realizacji jej planów pomaga jej Frank, z którym również łączą się silne uczucia. Sofia chce mieć rodzinę ale jej pragnienie jest silniejsze, ma marzenia by stworzyć swoją własną sieć restauracji na całym świecie.
Chciałaby bardzo żyć z Tonim ale jednocześnie nie chce rozstawać się z Frankiem. Jak pogodzi swoje marzenia z uczuciami i otaczającą ją rzeczywistością?

Previous Article
Next Article

Dobry film na wieczór Zalukaj Ekino Cda

Fajne filmy online za darmo bez limitu z Zalukaj, Cda oraz eKino

Codziennie w naszej bazie pojawiają się najlepsze filmy z danego roku we wszystkich gatunkach filmowych. Oglądaj polskie i zagraniczne TOP filmy z polskimi napisami i/lub polskim lektorem retransmitowane z Zalukaj, Cda, eKino i Youtube. Wszystkie filmy zawarte w serwisie są darmowe i w wysokiej jakości HD! Na FilmyOnline.TV tylko i wyłącznie dobre kino dla wymagających kinomaniaków.